Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    De gandit..

    DoTheDew
    DoTheDew


    Mesaje : 7
    Data de inscriere : 31/01/2010
    Varsta : 33
    Localizare : Baia Mare

    De gandit.. Empty De gandit..

    Mesaj  DoTheDew Lun Feb 01, 2010 1:37 pm

    Serverul are jucatori buni,dar hartile sunt prea putine ..
    Din exeprienta mea,sunt ft multi jucatori care intra pe sv si cand vad codat sau admini care nu-si fac datoria,pleaca si nu mai intra (nu-i condamn,nici mie nu-mi convine sa vina unu de nicaieri si sa ma omoare prin zid) .
    Cred ca trebuie sa se tina redirect pt popularizare,sa se dea massuri,reclama in general . Cand ajunge sv sa aibe macar 100 playeri activi,v-a fii ceva Smile
    PS:Topul trebe resetat din 3-3 saptamani,le place oamenilor sa-si vada numele inainte ,si poate ii convingeti cu asta sa joace mai des Smile
    PS2: Ar trebui sa trageti o privire la toti adminii,sa nu dati usor,dar sa dati la cine merita .
    Voi arunca o privire la cererile de admin,sa vad aici ce model aveti .. conteaza
    wacioc
    wacioc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 110
    Data de inscriere : 26/11/2009
    Varsta : 31

    De gandit.. Empty Re: De gandit..

    Mesaj  wacioc Lun Feb 01, 2010 5:53 pm

    1. te-as ruga pe tine sa propui niste harti, dar de preferat mici pentru ca momentan avem nevoie mare de astfel de harti care s-ar juca intre 1-9,10 oameni, gen: fy_snow, de_dust2_long, cs_deagle5, awp_india etc...

    2. cat despre reclama te asigur ca se face la modul cel mai serios nu mai pot de ras
    - numa' io mi-am luat ignore de la 20-30 de oameni ca dau massuri ras
    - la redirecturi ar trebui accentuat si as vrea sa vad mai multa activitate la redirecturi mai ales ca a unora este echivalenta cu 0
    DoTheDew
    DoTheDew


    Mesaje : 7
    Data de inscriere : 31/01/2010
    Varsta : 33
    Localizare : Baia Mare

    De gandit.. Empty Re: De gandit..

    Mesaj  DoTheDew Lun Feb 08, 2010 8:03 pm

    Imi pare rau ca raspund doar acum,dar sunt ocupat cu organizarea unui protest la mine in oras..
    Pai,eu as propune urmatoarele ( nu-s sigur de numele hartilor,unde se pune underline sau chestii de genu,dar poate le cunosti dupa continut )
    : ~ aim_map_usp
    ~ ak47
    ~ de_dust2x2
    ~ snow_orange
    ~ he_glass
    ~ 35hp_2
    ~ aim_famas

    Sunt pachete de harti mici/mari .. trebuie doar cautate etc. Ti-as propune sa contactezi owneru de la sv cs.awp.ro,poate te ajuta.. (Nu vorbii cu qntbr,nu te v-a baga in seama,asa e el ..) Dar cum doresti Smile
    wacioc
    wacioc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 110
    Data de inscriere : 26/11/2009
    Varsta : 31

    De gandit.. Empty Re: De gandit..

    Mesaj  wacioc Joi Feb 11, 2010 1:24 am

    FORUMUL S-A MUTAT
    NOUA ADRESA ESTE http://tablenet.co.cc/forum

    Continut sponsorizat


    De gandit.. Empty Re: De gandit..

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 10:35 am